NSYCRN64200P
TME
NSYCRN64200P RSS 988.93 988.93 804.01 + VAT
MPN:
NSYCRN64200P
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.5% (30.03.2026)
Poprzednia cena:
974.33
Ilość [ x szt]: 3+ 5+
Obudowa: naścienna; X: 400mm; Y: 600mm; Z: 200mm; Spacial CRN; stal