RE.G1-080-SBF
TME
RSS 109.54 109.54 89.06 + VAT
MPN:
452601
Kod:
RE.G1-080-SBF
Producent:
ELESA+GANTER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.89% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 80mm; W: 30mm; H: 107mm; skrętne z blokadą