RE.G1-100-SBF-N
TME
RSS 113.53 113.53 92.30 + VAT
MPN:
452606
Kod:
RE.G1-100-SBF-N
Producent:
ELESA+GANTER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.91% (27.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 100mm; W: 30mm; H: 128mm; skrętne z blokadą