RE.FF-080-FBL-NSST
TME
RE.FF-080-FBL-NSST RSS 182.73 182.73 148.56 + VAT
MPN:
451351
Kod:
RE.FF-080-FBL-NSST
Zmiana ceny:
+3.99% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 80mm; W: 30mm; H: 107mm; skrętne; 122kg; RE.FF