RE.FF-080-SBF-N
TME
RE.FF-080-SBF-N RSS 115.93 115.93 94.25 + VAT
MPN:
451101
Kod:
RE.FF-080-SBF-N
Zmiana ceny:
+4.02% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 80mm; W: 30mm; H: 107mm; skrętne z blokadą