RE.FF-100-SBF-N
TME
RE.FF-100-SBF-N RSS 121.63 121.63 98.89 + VAT
MPN:
451106
Kod:
RE.FF-100-SBF-N
Zmiana ceny:
+3.99% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 100mm; W: 30mm; H: 128mm; skrętne z blokadą