RE.FF-125-FBL-SST
TME
RSS 236.84 236.84 192.55 + VAT
MPN:
451356
Kod:
RE.FF-125-FBL-SST
Zmiana ceny:
+4% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 125mm; W: 35mm; H: 156mm; skrętne; 224kg; RE.FF