RE.F8-100-SBF-N
TME
RE.F8-100-SBF-N RSS 63.85 63.85 51.91 + VAT
MPN:
450606
Kod:
RE.F8-100-SBF-N
Producent:
ELESA+GANTER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-40% (27.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 100mm; W: 30mm; H: 128mm; skrętne z blokadą