RE.E2-080-SBF-N
TME
RE.E2-080-SBF-N RSS 58.60 58.60 47.64 + VAT
MPN:
449601
Kod:
RE.E2-080-SBF-N
Producent:
ELESA+GANTER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-40% (27.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 80mm; W: 25mm; H: 107mm; skrętne z blokadą