FN2020-20-06
Wekton
FN2020-20-06 RSS 120.46 120.46 97.93 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
FN2020-20-06
Producent:
SCHAFFNER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.19% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
120.23
Ilość [ x szt]: 2+
Filtr przeciwzakłóceniowy 20A 250VAC 150nF/10nF 0,6mH