BTB12-600TWRG
TME
BTB12-600TWRG RSS 3.76 3.76 3.06 + VAT
MPN:
BTB12-600TWRG
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.59% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.86
Ilość [ x szt]: 3+ 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+
Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 5mA; logic level