BTA16-800SWRG
TME
BTA16-800SWRG RSS 7.92 7.92 6.44 + VAT
MPN:
BTA16-800SWRG
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.38% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
7.95
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 1250+ 2000+
Triak; 800V; 16A; TO220ABIns; Igt: 10mA; logic level