MPX1D0840L6R8
TME
MPX1D0840L6R8 RSS 2.89 2.89 2.35 + VAT
MPN:
MPX1D0840L6R8
Zmiana ceny:
-7% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
3.11
Ilość [ x szt]: 100+
Dławik: drutowy; SMD; 6,8uH; Ipracy: 7,3A; R: 33,4mΩ; ±20%; Isat: 9A