HF41F/12-ZS Subminiature power relay, 12 V DC, 6 A, 1 changeover contact
reichelt elektronik
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- HF41F/12-ZS
- Kod:
- Producent:
- Hongfa
- GTIN-13:
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -5% (20.04.2025)