BTA12-600B-CDI
Wekton
BTA12-600B-CDI RSS 2.28 2.28 x 35
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA12-600B-CDI
Minimalne zamówienie:
35 szt.
Producent:
CDIL
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.07% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
2.30
Triak 12A 600V Igt=50mA TO220