BTA316Y-800CTQ
Wekton
BTA316Y-800CTQ RSS 2.76 2.76 x 28
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA316Y-800CTQ
Minimalne zamówienie:
28 szt.
Producent:
WeEn Semiconductors
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.36% (21.02.2026)
Poprzednia cena:
2.75
Triak 16A 800V Igt=35mA TO220-Isolated