BTB24-600CWRG
Wekton
BTB24-600CWRG RSS 6.59 6.59 x 13
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTB24-600CWRG
Minimalne zamówienie:
13 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.73% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
6.64
Triak 25A 600V Igt=35mA Snubberless TO220AB