WKP101MCPEF0KR
Wekton
WKP101MCPEF0KR RSS 5.65 5.65 x 8
  • Zgodny z RoHS
Kod:
WKP101MCPEF0KR
Minimalne zamówienie:
8 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+49% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
3.80
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Kondensator ceramiczny X1 Y1 100pF 760VAC Y5S RM 12,5mm