MX-43045-0601
Wekton
MX-43045-0601 RSS 6.38 6.38 x 12
  • Zgodny z RoHS
Kod:
MX-43045-0601
Minimalne zamówienie:
12 szt.
Zmiana ceny:
+0.47% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
6.35
Ilość [ x szt]: 50+
Gniazdo Micro-Fit 3.0 męskie 6pin 8A 600V THT RM: 3mm