BTB12-600TWRG
Wekton
BTB12-600TWRG RSS 2.85 2.85 x 40
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTB12-600TWRG
Minimalne zamówienie:
40 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.28% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
2.89
Triak 12A 600V Igt=5mA Logic Level TO220AB