IPB180P04P403
Wekton
IPB180P04P403 RSS 16.00 16.00 x 3
  • Zgodny z RoHS
Kod:
IPB180P04P403
Minimalne zamówienie:
3 szt.
Producent:
Infineon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (08.04.2026)
Poprzednia cena:
16.94
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Tranzystor P-MOSFET 40V 180A 150W 0,0028R TO263-7