IXTP10P15T
Wekton
IXTP10P15T RSS 8.23 8.23 x 12
  • Zgodny z RoHS
Kod:
IXTP10P15T
Minimalne zamówienie:
12 szt.
Producent:
Littelfuse (IXYS)
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
7.77
Ilość [ x szt]: 20+
Tranzystor P-MOSFET 150V 10A 83W TO220