IXTP26P10T
Wekton
IXTP26P10T RSS 7.71 7.71 x 10
  • Zgodny z RoHS
Kod:
IXTP26P10T
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
Littelfuse (IXYS)
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.7% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
7.76
Tranzystor P-MOSFET 100V 26A 150W TO220