0402CP-15NJ-LRH
Ropla Elektronik
0402CP-15NJ-LRH RSS 0.31 0.31 0.25 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
PDC2734
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
PDC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.13% (20.04.2026)
Poprzednia cena:
0.32
Dławik 15nH 560mA 170.0mΩ 5% SMD
Obudowa: 1.19x0.64x.0.66 Temperatura: -25/+125°C