0402CP-47NJ-LRH
Ropla Elektronik
0402CP-47NJ-LRH RSS 0.31 0.31 0.25 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
PDC2737
Zmiana ceny:
-3.13% (20.04.2026)
Poprzednia cena:
0.32
Dławik 47nH 150mA 830.0mΩ 5% SMD
Obudowa: 1.19x0.64x.0.66 Temperatura: -25/+125°C