0402CP-6N2J-LRH
Ropla Elektronik
0402CP-6N2J-LRH RSS 0.25 0.25 0.20 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
PDC2621
Zmiana ceny:
-7% (15.03.2026)
Poprzednia cena:
0.27
Dławik 6.2nH 760mA 83.0mΩ 5% SMD
Obudowa: 1.19x0.64x.0.66 Temperatura: -25/+125°C