STTH3006W
TME
STTH3006W RSS 15.34 15.34 12.47 + VAT
MPN:
STTH3006W
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.07% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
15.35
Ilość [ x szt]: 3+ 10+ 30+ 150+
Dioda: prostownicza; THT; 600V; 30A; tuba; Ifsm: 300A; DO247; 50ns