STTH30R04W
TME
STTH30R04W RSS 13.54 13.54 11.01 + VAT
MPN:
STTH30R04W
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.22% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
13.57
Ilość [ x szt]: 2+ 10+ 20+
Dioda: prostownicza; THT; 400V; 30A; tuba; Ifsm: 300A; DO247; 24ns