BTB24-600CWRG
TME
BTB24-600CWRG RSS 9.90 9.90 8.05 + VAT
MPN:
BTB24-600CWRG
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.1% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
9.91
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 50+ 100+
Triak; 600V; 25A; TO220AB; Igt: 35mA