BTA412Y-800B.127
TME
BTA412Y-800B.127 RSS 6.79 6.79 5.52 + VAT
MPN:
BTA412Y-800B,127
Kod:
BTA412Y-800B.127
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.15% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
6.80
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+
Triak; 800V; 12A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 140A; 3Q,Hi-Com