PSMN1R0-30YLC.115
TME
PSMN1R0-30YLC.115 RSS 9.63 9.63 7.83 + VAT
MPN:
PSMN1R0-30YLC,115
Kod:
PSMN1R0-30YLC.115
Producent:
Nexperia
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.31% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
9.66
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 100+ 250+ 500+ 1000+
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 30V; 100A; 272W