STP20NM50
TME
STP20NM50 RSS 26.94 26.94 21.90 + VAT
MPN:
STP20NM50
TO-220-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.37% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
27.04
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+ 150+ 250+ 500+
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 550V; 20A; 192W; TO220-3