HLG-320H-C1400AB
TME
RSS
443.48
360.55 + VAT
- MPN:
- HLG-320H-C1400AB
- Zmiana ceny:
- -0.98% (11.05.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 5+ | 10+ | 20+ |
|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla hlg
Zasilacz: impulsowy; LED; 320,6W; 114÷229VDC; 700÷1400mA; IP65