MMA02040C1502FB300
TME
MMA02040C1502FB300 RSS 0.28 0.28 0.23 + VAT
MPN:
MMA02040C1502FB300
Producent:
VISHAY
Obudowa:
MiniMELF
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+33% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.21
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 3000+ 6000+ 30000+
Rezystor: thin film; SMD; MiniMELF; 0204; 15kΩ; 250mW; ±1%; 200V