SMM02040D5113BB300
TME
SMM02040D5113BB300 RSS 0.53 0.53 x 1000
MPN:
SMM02040D5113BB300
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
VISHAY
Obudowa:
MiniMELF
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.23% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.53
Rezystor: thin film; SMD; MiniMELF; 0204; 511kΩ; 0,4W; ±0,1%; 200V