6SVP220MX
TME
6SVP220MX RSS 6.91 6.91 5.62 + VAT
MPN:
6SVP220MX
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.58% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
6.87
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 75+ 100+ 250+ 500+ 1000+
Kondensator: polimerowy; 220uF; 6,3VDC; SMD; OS-CON SVP; ±20%; 35mΩ