MPXV1D0840L6R8
TME
MPXV1D0840L6R8 RSS 8.15 8.15 6.63 + VAT
MPN:
MPXV1D0840L6R8
Zmiana ceny:
-0.24% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
8.17
Ilość [ x szt]: 10+ 20+ 40+ 60+ 100+ 200+
Dławik: ferrytowy; 6,8uH; Ipracy: 7,3A; R: 33,4mΩ; ±20%; Isat: 9A