SHBC14-1R2A0067V
TME
SHBC14-1R2A0067V RSS 19.41 19.41 x 90
MPN:
SHBC14-1R2A0067V
Minimalne zamówienie:
90 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
18.34
Ilość [ x szt]: 2520+
Dławik: drutowy; THT; 67uH; 8A; R: 22,2mΩ; -40÷125°C