TXL025-48S
TME
RSS 179.60 179.60 146.02 + VAT
MPN:
TXL 025-48S
Kod:
TXL025-48S
Zmiana ceny:
+0.1% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
179.42
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 27W; 48VDC; 0,57A