TXL025-3.3S
TME
TXL025-3.3S RSS 175.58 175.58 142.75 + VAT
MPN:
TXL 025-3.3S
Kod:
TXL025-3.3S
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
177.58
Ilość [ x szt]: 10+ 250+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 20W; 3,3VDC; 6A; TXL