THL25-1211
TME
RSS 262.10 262.10 213.09 + VAT
MPN:
THL 25-1211
Kod:
THL25-1211
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
265.09
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+ 200+ 250+ 500+
Przetwornica: DC/DC; 25W; Uwej: 9÷18VDC; Uwyj: 5VDC; Iwyj: 5000mA