IXTP15P15T
Wekton
IXTP15P15T RSS 15.33 15.33 x 6
  • Zgodny z RoHS
Kod:
IXTP15P15T
Minimalne zamówienie:
6 szt.
Producent:
Littelfuse (IXYS)
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.72% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
15.44
Ilość [ x szt]: 50+
Tranzystor P-MOSFET 150V 15A 150W TO220