Przekaźnik; G5Q-1EU-12DC; elektromagnetyczny; 12V DC; 10A; 250V AC; SPDT 1 styk przełączny; OMRON; RoHS
Elektronik
RSS 5.46 5.46 4.44 + VAT
Kod:
G5Q-1EU-12DC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (14.10.2025)