Yageo Opornik 511 Ω 0805 ±1 % 0.125 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy AC0805FR-07511RL
RS Components
RSS
0.03
x 5000
- MPN:
- AC0805FR-07511RL
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 5 000 szt.
- Producent:
- YAGEO
- Zmiana ceny:
- +50% (06.04.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.02
Sugerowane produkty dla ac0805fr
Rezystor chip grubowarstwowy Yageo 511 Ω to rezystory chipowe serii AC z bezołowiowymi terminami wykonanymi w procesie grubowarstwowym.