Yageo Opornik 47 kΩ 0603 ±1 % 0.1 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy AC0603FR-0747KL
RS Components
RSS
0.02
x 5000
- MPN:
- AC0603FR-0747KL
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 5 000 szt.
- Producent:
- YAGEO
- Zmiana ceny:
- -33% (11.02.2024)
- Poprzednia cena:
- 0.03
Sugerowane produkty dla ac0603fr
Rezystor chip grubowarstwowy Yageo 47 KΩ to rezystory chipowe serii AC z bezołowiowymi terminami wykonanymi w procesie grubowarstwowym.