B57236S500M
TME
B57236S500M RSS 3.09 3.09 2.51 + VAT
MPN:
B57236S500M
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.32% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
3.08
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 2000+
Termistor NTC; 50Ω; Ø: 11,5mm; -55÷170°C; 2,1W; ±20%; THT; Ø11,5x5mm