APT64GA90B
TME
APT64GA90B RSS 56.51 56.51 45.94 + VAT
MPN:
APT64GA90B
Producent:
MICROCHIP TECHNOLOGY
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.32% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
56.33
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor: IGBT; PT; 900V; 64A; 500W; TO247-3