STFW12N120K5 N-channel 1200 V, 620 mOhm typ., 12 A MDmesh K5 Power MOSFET in a TO-3PF packge
STMicroelectronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
STFW12N120K5
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-3PF
Waluta:
dolar amerykański
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (06.05.2026)