STH180N10F3-2 N-channel 100 V, 3.9 mOhm typ., 180 A STripFET F3 Power MOSFET in H2PAK-2 package
STMicroelectronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
STH180N10F3-2
Producent:
STMicroelectronics
Waluta:
dolar amerykański
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (01.02.2026)