STB55NF06LT4 N-Channel 60V - 0.014Ohm - 55A - D2PAK StripFET(TM) II POWER MOSFET
STMicroelectronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
STB55NF06LT4
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-263
Waluta:
dolar amerykański
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7% (06.05.2026)